Vítej na mém blogu!

5. září 2016 v 16:42 | atrej ystma 776 |  O blogu + kontakt
Zdravím Tě drahý čtenáři, jsi zde vřele vítán Smějící se! Jak už úvodní podtitulek snaží vysvětlit, právě jsi se ocitl na blogu zabývající se zajímavostmi, "konspiracemi", alternativními pohledy a to od duchovna přes běžné a normální záležitosti- které si zaslouží povšimnutí z nového úhlu pohledu- až po donedávna tabuizovanou lidskou sexualitu, přičemž si dávám záležet, aby šlo o něco, co ještě nikde nebylo tímto způsobem do té doby rozebráno. Ale upozorňuju, že nejsem žádný "profík", pouze mně jen občas přeletí hlavou něco, co si říkám, že by třeba mohlo zajímat ostatní :).

To znamená, že každý článek zde má nebo může mít samozřejmě nějaké zdroje, které úvádím na jeho konci, nicméně jsou střípky poskládány a témata okomentovány tak, jak je zde na internetu přede mnou v českém nebo slovenském jazyce do doby vydání článku nikdo neposkládal a takto neokomentoval. Cílem je tedy poskytnout Ti zcela nový pohled na věc, nebo Tě zpravit o zcela nové (přesněji pro ČR/SR stránky nové) a z mého pohledu potenciálně zajímavé, či užitečné věci Smějící se.

Rovněž, pokud se mi bude jevit, že existuje nějaký velmi zajímavý článek na nějaké docela zapomenuté stránce, budu se na ni snažit upozornit v patřičné rubrice a v článku na tuto stránku (i na převzatý článek) poskytnu odkaz. Ale čti dál!


Předem upozorňuju, že nejsem vůbec obdařen jakýmikoliv nadpřirozenými (nebo, chcete-li původně-přirozenými) lidskými schopnosti, jako je schopnost vědomně mluvit s jemnohmotnými/ nehmotnými bytostmi jakéholkoliv typu (tedy hlavně vnímání toho, co mi sdělují), nezdají se mi žádné astrální sny, neumím léčit lidi a především- jsem absolutně hluchý vůči své intuici (dosud se mi opravdu nedaří vyslyšet nebo vůbec vnímat svá tušení). Jsem základní verze člověka každého jednotlivce z nás, s aktivními 10% schopností mozku (nebo méně) a nemám vyvinuty původně-přirozené schopnosti pravé mozkové hemisféry Mrkající. A proto vše, co zde píšu, je každý člověk sám na 1000% schopný si uvědomit, pozjišťovat, popřemýšlet nad tím a poskládat dohromady. I ty! Smějící se

Neváhej a piš mi do komentářů své názory na dané téma a hlavně- přemýšlej, přebírej a vnímej dané téma sám za sebe. Nezákládám si v žádném případě na nějaké 1000% pravdě, jen se tímto způsobem snažím podat vědomosti/ názory/ myšlenky, které jsou zajímavé nebo dokonce důležité a daly mi osobně dostatečný smysl a dostatečné argumenty pro to, abych je (já osobně) mohl považovat za potenciálně velmi pravdivé, nebo rovnou pravdivé a tedy jsou hodny toho, abych je s vlastní dostatečnou sebejistotou mohl beze studu publikovat a předat Tobě a všem dalším čtenářům.

Čti srdcem a s čistým úmyslem! Smějící se
Buď zdravý, zdraví
atrej ÿstma 776
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Van Van | Web | 15. září 2016 v 15:45 | Reagovat

Zajímavé téma. Určitě se blog bude rozrůstat a určitě si najdete svoje čtenáře, kteří se budou rádi vracet! Hodně štěstí s blogováním. :-)

2 mast mast | 28. června 2017 v 5:30 | Reagovat

Jsi v pořádku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama