Září 2016

Telegonie - lidem bezcitně zatajený jev probíhající při sexu! (+Telegonie a anální styk)

6. září 2016 v 14:27 | atrej ystma 776 |  Ženy a muži
Upozorňuji, že článek je určen pro dospívající a dospělé.

První článek jsem se rozhodl detailně věnovat jevu, o kterém se neví, ale je tak zásadní a v mém věku tak aktuální, že jsem nemohl nechat si své názory/poznatky o něm pro sebe.

Telegonie může být jedna z nejvíce lidstvu zatajovaných (a vysoce pravděpodobně existujících!) přirozených tělesných mechanizmů, kterou naši předci velmi dobře znali a respektovali. Pokud je jev pravdivý, tak je v dědičnosti významnější, nežli samotná dědičnost materiální DNA.

Každý si má užit života, aby si z něj něco odnesl také něco ve formě silných zážitků - to je jedna z nejdůležitých věcí ve vašem životě a souvisí se samotným osobním rozvojem a v sexualitě to dnes platí dvojnásob. Lidstvo má v posledních dobách fyzicky záměrně zvýšené potřeby a nutkání pudů v tomto směru a je extrémně nezdravé zahrávat si s jakýmkoliv celibátem a násilným "půstem", všichni víme, kam vede potlačování a zapírání sebe sama. Co důležitého tu však ještě možná hraje roli?

Vítej na mém blogu!

5. září 2016 v 16:42 | atrej ystma 776 |  O blogu + kontakt
Zdravím Tě drahý čtenáři, jsi zde vřele vítán Smějící se! Jak už úvodní podtitulek snaží vysvětlit, právě jsi se ocitl na blogu zabývající se zajímavostmi, "konspiracemi", alternativními pohledy a to od duchovna přes běžné a normální záležitosti- které si zaslouží povšimnutí z nového úhlu pohledu- až po donedávna tabuizovanou lidskou sexualitu, přičemž si dávám záležet, aby šlo o něco, co ještě nikde nebylo tímto způsobem do té doby rozebráno. Ale upozorňuju, že nejsem žádný "profík", pouze mně jen občas přeletí hlavou něco, co si říkám, že by třeba mohlo zajímat ostatní :).

To znamená, že každý článek zde má nebo může mít samozřejmě nějaké zdroje, které úvádím na jeho konci, nicméně jsou střípky poskládány a témata okomentovány tak, jak je zde na internetu přede mnou v českém nebo slovenském jazyce do doby vydání článku nikdo neposkládal a takto neokomentoval. Cílem je tedy poskytnout Ti zcela nový pohled na věc, nebo Tě zpravit o zcela nové (přesněji pro ČR/SR stránky nové) a z mého pohledu potenciálně zajímavé, či užitečné věci Smějící se.

Rovněž, pokud se mi bude jevit, že existuje nějaký velmi zajímavý článek na nějaké docela zapomenuté stránce, budu se na ni snažit upozornit v patřičné rubrice a v článku na tuto stránku (i na převzatý článek) poskytnu odkaz. Ale čti dál!

Kontakt a profil

5. září 2016 v 16:40 | atrej ystma 776 |  O blogu + kontakt
Můj profil nalezneš zde: atrej ystma 776
Můj e-mail:

atrej
(tečička)
ystma776
(zavidlenáč)
seznam
(tečička)
cz


*********
Ten, kdož hádanku tuto lepou rozluští,
hotov jest napsati mně vzkaz elektronický!
Smějící se